INTENCJE  MSZALNE  OD  17  DO  23  CZERWCA   2019  ROKU

PONIEDZIAŁEK  17 VI – Św. Brata Alberta Chmielowskiego

Godz. 7:00 – 1) Śp. Władysław Wrona od Eugeniusza Gondek z Nowej Huty; 2) Śp. Tadeusz Jackowski – od rodziny Świerczków (greg. 17);

Godz. 16.00 – Pogrzeb – śp. Józefa Ślęzak;

Godz. 18:00 – 1) Śp. Józefa i Józef Ciuruś w 17. rocznicę śmierci Józefa; 2) Śp. Edward Ratusznik – od sąsiadów Ślęzaków i Lisów; 3) Śp. Dominik Smagacz – w 7. dzień po śmierci – od żony;

WTOREK  18 VI –

Godz. 7:00 – 1) Śp. Czesław Jurkiewicz – od chrześniaka Jarka z rodziną;

2) Śp. Janusz Hebda – w rocznicę śmierci;

Godz. 18.00 – 1) Śp. Tadeusz Jackowski – od rodziny Zychów (greg. 18); 2) Śp. Edward Ratusznik – od  Mariana Ambrożego;

3) Śp. Stanisława Ptak – w 7. dzień po śmierci – od córki Krystyny z mężem;

ŚRODA – 19 VI – Św. Romualda, opata.

Godz. 7:00 – Śp. Czesław Jurkiewicz – od chrześniaka Jarka z rodziną;

Godz. 8.00: Msza św. na zakończenie roku szkolnego dla dzieci ze Szkoły Sióstr Sacré Coeur;

Godz. 9.00: Msza św. na zakończenie roku szkolnego dla dzieci ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego;

Godz. 18.00 – 1) W intencji Moniki – dziękczynna za dar I Komunii św., z prośbą o wzrost w mądrości i łasce u Boga i ludzi, o zdrowie, szczęśliwe wakacje i błogosławieństwo w nauce;

2) Śp. Tadeusz Jackowski – od Józefy Zydroń (greg. 19);

3) Śp. Iwona Kubiś – od cioci Marii z mężem;

 

CZWARTEK – 20 VI – UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA

Godz. 7.00 – Śp. Czesław Ratusznik – od Krystyny Niemiec z rodziną;

Godz. 8.30 – Śp. Rozalia i Henryk Witek – od córek z rodzinami;

Godz. 10.10 – DPS – Śp. Marian Niepsuj – z okazji 15. rocznicy śmierci – od żony Zofii;

Godz. 10.00 – W intencji Sabiny i Roberta – w 24. rocznicę ślubu, także w intencji ich dzieci – z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze;

Godz. 17:00 – Śp. Tadeusz Jackowski – od Kolegów i Koleżanek syna Jacka z pracy MOS-u w Tarnowie;  (greg. 20);

 

PIĄTEK – 21 VI – Św. Alojzego Gonzagi, zak.

Godz. 7:00 – 1) Śp. Czesław Jurkiewicz – od Andrzeja Ziomka;

2) Śp. Henryk Przeklasa w 24. rocznicę jego śmierci i śp. Izabela jego żona – w 3. rocznicę

śmierci – od córek;

Godz. 18.00 – 1) Śp. Alojzy Kasperek; 2) Śp. Tadeusz Jackowski – od rodziny Gawryszewskich     z Tarnowa (greg. 21);

SOBOTA – 22 VI Św. Jana Fishera, bpa i Tomasza More’a; św. Paulina z Noli, bpa

Godz. 7:00 – 1) Śp. Tadeusz Jackowski – od Władysławy Kawula (greg. 22);

2) Śp. Leopold Stary – od Wiesławy i Tadeusza Stary;

Godz. 18.00 – 1) Śp. Jan Urbański; 2) Śp. Jan Dziedzic – z okazji imienin;

 

XII  NIEDZIELA  ZWYKŁA  –  23  CZERWCA  2019

Godz. 7.00 – 1) Śp. Bogumiła, Kinga, Roman, Piotr w 29. rocznicę śmierci;

2) Śp. Ignacy Zdeb;

Godz. 9:00 – 1) Śp. Stanisław Socha -w 7. rocznicę śmierci; 2) Śp. Stefania i Jan Iwan;

Godz. 10.10 – DPS – Za Parafian;

Godz. 11:00 – 1) W intencji Dzieci, które w tym roku przyjęły po raz I Komunię św. – z okazji zakończenia  roku szkolnego – z podziękowaniem za 10 miesięcy nauki, z prośbą o opiekę NMP na okres  wakacji; 2) Tadeusz Jackowski – od rodzin Hetmanów i Olesiów (greg. 23);

3) Śp. Jan Limanowski i śp. Maria Kos;

Godz. 17.00 – Śp. Michał i Izabela Pierzchała – z okazji 17. rocznicy śmierci Michała.

 

Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne złe duchy, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

 

Copyright © 2015 livecast.pl. wszelkie prawa zastrzeżone