INTENCJE  MSZALNE  OD  –   18  –  24 LISTOPADA  2019  ROKU

PONIEDZIAŁEK – 18. 11 – Bł. Karoliny Kózkówny, dziew. i męcz.

Godz. 7.00: Śp. Józefa Ślęzak – od rodziny Kwapniewskich;

DPS – 10.00 –

Godz. 18.00: 1) Śp. Dominik Smagacz – od Doroty i Zbigniewa Cybulskich oraz Anny i Macieja Majka;

2) Śp. Maria, Jan Mortek oraz synowie Marian i Stanisław;

WTOREK – 19.11Bł. Salomei, zak.

Godz. 7.00:  1) W intencji Stefana – dziękczynna za otrzymane łaski powrotu do Boga, z prośbą  o wytrwałość w wierze, o zdrowie i szczęśliwą operację;

2) Śp. Dominik Smagacz –od Agnieszki i Adama Krydka;

Godz. 18.00: 1) Śp. Józefa Ślęzak – od brata Zbigniewa Ziembickiego;

2) Śp. Irena Kubiś – od męża;

ŚRODA – 20. 11.Św. Rafała Kalinowskiego, kapł.

Godz. 7.00:  1) Józefa Ślęzak – od rodziny Kawulów;

2) Śp. Teresa, Maria, Aleksander i Władysław Pawula – w rocznicę śmierci Marii;

Godz. 18.00: 1) Śp. Dominik Smagacz – od rodziny Ceterów i Kurtyków z Brzozowej

2) Śp. Antonina Żaba, Stanisław i Maria Kułaga oraz Józefa, Józef, Franciszek i Bronisława;

 CZWARTEK – 21. 11Ofiarowanie NMP; DZIEŃ ŻYCIA KONTEMPLACYJNEGO

Godz. 7.00: Śp. Dominik Smagacz – od rodziny Kupiec z ul. Granicznej;

Godz. 18.00: 1) W intencji Szymona, Dawida Uriasza niedawno ochrzczonego i jego rodziców Małgorzaty

i Dawida – dziękczynna za dar dziecka, z prośbą o zdrowie, potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo;

2) Śp. Stanisław Ptak – z okazji imienin od córki z rodziną;

21.00  –  22.00  Adoracji w ciszy z możliwością spowiedzi św.

 

PIĄTEK – 22. 11 – Św. Cecylii, dziew. i męcz.

Godz. 7.00: –  Śp. Dominik Smagacz – od Renaty i Jana Bocheńskich z Lubczy;

DPS – 10.00 – Śp. Cecylia Masło z okazji imienin i 35. rocznicy śmierci oraz  śp. Janusza Masło z okazji imienin i 36. rocznicy śmierci – za mamę i brata – ofiaruje Zofia;

Godz. 18.00: 1) Śp. Kazimierz Pyzdek – ojciec;

2) Śp. Kazimierz Pyzdek – syn – w 30. dzień po śmierci;

 

SOBOTA – 23. 11św. Klemensa I, pap. i męcz; św. Kolumbana, opata.

Godz. 7.00: 1) W intencji Denisa – dziękczynna za dotychczas otrzymane łaski, z prośbą o otwarcie się na działanie Ducha Świętego, o zdrowie i opiekę Bożą, przez wstawiennictwo NMP Niepokalanie Poczętej;

2) Śp. Dominik Smagacz – od sąsiadów Sołtysów;

Godz. 18.00: – 1) Śp.  Edward Chodak – od Koleżanek i Kolegów z kl. VIII Szkoły Podstawowej w Zgłobicach;

2) Śp. Franciszka i Jan Sacha;

 

XXXIV NIEDZIELA zw.  –  24  listopada 2019 r. – Niedziela Synodalna

UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

Godz. 7.00: Śp. Stanisława i Władysław Sitowscy oraz Romuald;

Godz. 9.00 – 1) Śp. Tadeusz Jackowski; 2) Śp. Maria i Józef Wójcik oraz syn Stanisław;

3) Śp. Edward Michoń;

Godz. 10.10: – DPS – W intencji Parafian

Godz. 11.00: 1) W intencji Marii i Jacka Orłowskich – dziękczynno-błagalna o Boże błogosławieństwo  i opiekę Świętej Rodziny;

2) Śp. Ryszard Świerz – w 4. rocznicę śmierci – o Boże Miłosierdzie;

Godz. 17.00: – Śp. Dominik Smagacz – od rodziny Piórkowskich i Kudrańskich.

 

Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne złe duchy, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

Copyright © 2015 livecast.pl. wszelkie prawa zastrzeżone